Galvenie » 2013 » Aprīlis » 21 » Limitless / Blakusparādības (2011) [ENG]
11:46 AM
Limitless / Blakusparādības (2011) [ENG]
Pastāv uzskats, ka cilvēki spēj izmantot tikai 20 procentus savu smadzeņu. Vai varat iedomāties, kas notiktu, ja jūs spētu tās izmantot pilnībā? Pietiek ar vienu tableti, lai sasniegtu pilnību. Ko jūs darītu? Tiektos pēc slavas, varas? Cik tālu jūs būtu gatavi iet?Edijs Mora ir rakstnieks, viņš dzīvo Ņujorkā un vairāk nekā sešus mēnešus strādā pie savas jaunās grāmatas, taču pagaidām nav uzrakstījis nevienu teikumu. Ediju pametusi draudzene Lindija, un, kad jau šķiet, ka viņam nav nākotnes, viņš satiek senu draugu, kas piedāvā zāles ar nosaukumu NZT, apgalvodams, ka tās ļauj cilvēkiem likt lietā smadzenes visā pilnībā. Viena tablete dienā, un Edija spējām nav robežu. Viņš kļūst gudrāks, pievilcīgāks. Viņš var dažu stundu laikā iemācīties jebkuru valodu, četrās dienās uzraksta grāmatu un desmit dienās biržā nopelna miljoniem dolāru. 
Kategorija: Fantastika | Skatījumu skaits: 435 | Pievienoja: Johny | Atslēgvārdi: lat filmas, filmas, Limitless (2011), Filma, blakusparadibas, onlaina | Reitings: 4.5/2
Komentāru kopskaits: 1
0   Spam
1 Aline   (2013-08-20 10:56 PM)
Dammit. I knew Landmark was going for it, and as much as I love the Lagoon, I'd rather see Metropolis with an organ ameicpanomcnt. But perhaps I am just being greedy?And Aelita would be a worthy replacement. Still never seen it myself, but I can't think of a better first watch then checking it out at The Heights. How many films are you thinking of having?

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
«MOVIE ON» @2013-2014. Movies and Serials online for free! Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas